Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Bezpieczne gospodarstwo rolne w gminie Grajewo

Samobieżną kosiarkę - traktorek otrzymali Regina i Jan Zawadzcy z Ciemnoszyj (gm.Grajewo) za zajęcie IV miejsca w konkursie "Bezpieczne Gospodarstwo Rolne". Symboliczne przekazanie nagrody odbędzie się 9. października podczas Targów FARMA w Poznaniu. Kosiarka jest jednak tak duża, że fundator nagrody dostarczył ją wcześniej do gospodarstwa państwa Zawadzkich. Sprzęt został od razu wypróbowany.

Jak stwierdzili nowi właściciele maszyny, będzie ona bardzo przydatna w ich gospodarstwie. Traktorek można wyposażyć w dodatkowe urządzenia i oprzyrządowanie, m.in. pług śnieżny.

W tegorocznej, siódmej edycji konkursu organizowanego przez Ministerstwo Rolnictwa, Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego i Państwową Inspekcję Pracy startowało w sumie ponad tysiąc gospodarstw z całego kraju.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę