Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Jesień w polu i na łące

To już na pewno jesień - tak stwierdziły pięciolatki po wycieczce na pole i łąkę. We wtorek 6 października 2009 r była piękna, słoneczna pogoda, odpowiednia na dluższą wyprawę. Zaraz po śniadaniu wyruszyliśmy na pole i łąke. I co zobaczyliśmy? Pola uprzątnięte, po zbożach ani śladu, ziemniaki wykopane, zagony zaorane. Ale na łące jeszcze wiele niespodzianek: polne kwiatki, liście chrzanu a na nich ślimaczek, kobylak, rumianki, najróżniejsze trawy, nawet dmuchawiec oraz rzepy- owoce łopianu. W drodze powrotnej z podwórka , które mijaliśmy wesołym gęganiem pozdrowiły nas gęsi. Nawet babie lato udalo nam się zobaczyć. To była ciekawa wyprawa!

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
śr, 07 października 2009 19:10
Data ostatniej edycji: śr, 07 października 2009 21:17:25

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę