Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 09 lutego 2023 napisz DONOS@

Niebezpieczna droga

Do dwóch wypadków doszło w środę na drodze pomiędzy Wysokiem Mazowieckiem a Brokiem. Najpierw tir wiozący na naczepie frezarkę do zrywania asfaltu chcąc uniknąć zderzenia czołowego z jadącym z przeciwka pojazdem zjechał na pobocze, a następnie wpadł do rowu. Raptem pięć godzin później, kilkadziesiąt metrów od tego miejsca, 25-letni kierowca mercedesa na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem zjechał na prawe pobocze i tyłem samochodu uderzył w drzewo.

Do pierwszego ze zdarzeń doszło kilka minut po godzinie 7:00. 30-letni kierowca TIR-a chcąc uniknąć zderzenia czołowego z jadącym z przeciwka pojazdem zjechał na pobocze, a następnie do rowu. Na szczęście w tym zdarzeniu nikomu nic się nie stało. Stojąca częściowo na jezdni ciężarówka zablokowała jeden pas ruchu. Utrudnienia trwały blisko 3 godziny. Do wyciągnięcia 40-tonowca potrzebny był specjalistyczny dźwig.
Do drugiego wypadku doszło raptem dwie godzin później i kilkadziesiąt metrów dalej. Ze wstępnych policyjnych informacji wynika, że 25-latek jechał mercedesem w kierunku Wysokiego Mazowieckiego. Na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Zjechał na prawe pobocze i tyłem samochodu uderzył w drzewo. Siła uderzenia była tak duża, że auto odbiło się od niego i wróciło na  jezdnię. Mężczyzna z ogólnymi potłuczeniami trafił do szpitala.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę