Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Sąd Najwyższy...

Prokurator Okręgowy w Białymstoku skierował do Sądu Najwyższego w Warszawie kasację od wyroku Sądu Okręgowego w Łomży z dnia 12 sierpnia 2009 roku utrzymującego w mocy wyrok Sądu Rejonowego w Łomży z dnia 19 maja 2009 roku w sprawie przeciwko Wojciechowi Z. To duchowny z Łomży, który został oskarżony o spowodowanie przed czterema laty wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło 19 czerwca 2005 roku w Konarzycach koło Łomży. Ksiądz Wojciech Z. potrącił kilkuletniego chłopca, który wjechał rowerem na przejście dla pieszych tuż przed nadjeżdżający samochód. Niestety chłopiec zmarł. Sąd, zarówno pierwszej jak i drugiej instancji, uznał duchownego za niewinnego. Innego zadnia są prokuratorzy... Jak informuje prokurator Adam Kozub, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Białymstoku, prokuratura  skierowała teraz do Sądu Najwyższego w Warszawie wniosek o kasację od wyroku łomżyńskiego sądu.

cz
śr, 07 października 2009 13:43
Data ostatniej edycji: śr, 07 października 2009 15:39:17

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę