Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Zabrakło tylko ryb...

Główne zdjęcie
Uczestnicy zawodów wędkarskich (fot. Jacek Babiel)

Dariusz Brzostek wędkarz z Ostrowi Mazowieckiej wygrał II Towarzyskie „Zawody dwóch rzek” o Puchar Naszych Łowisk. Złowił 32-centymetrowego okonia i 48-centymetrowego szczupaka. Łącznie niemal stu uczestników wędkarskich zawodów, przez siedem godzin połowów na Pisie i Narwi, złowiło osiem ryb: sześć szczupaków i dwa okonie...

W niedziele od poranka brzegi Narwi i Pisy w okolicach Nowogrodu obstwili miłośnicy wędkowania. Na zawody przyjechali niemal z całej Polski - m.in. z Kołobrzegu, Olsztyna, Warszawy, Siedlec, Ostrołęki i oczywiście z Łomży. Zgodnie z regulaminem zawodów złowioną rybę, trzeba było zmierzyć, sfotografować i wypuść. Niestety okazało się, że to wcale nie jest takie proste... Najtrudniej było złowić rybę... Ta sztuka podczas niedzielnych zawodów udała się tylko siedmiu wędkarzom, choć było ich aż 91. Łącznie złowiło osiem ryb: sześć szczupaków i dwa okonie... Najwięcej – dwie ryby okonia 32cm i szczupaka 48cm – złowił Dariusz Brzostek z Ostrowi Mazowieckiej i to on wygrał te zawody. Drugie miejsce zajął Patryk Gąsiewski z Łomży, który złowił okonia o długości 35cm, a trzeci był Zbigniew Lis z Ostrołęki - szczupak 52cm.

Pozostali wędkarscy szczęśliwcy: Adam Olędzki - Siedlce: szczupak 51cm, Mariusz Bernatowicz -Ostrołęka: szczupak 50cm, Jacek Mayer – Łomża: szczupak 50 cm i Grzegorz Biernat - Pisz - szczupak 46 cm.

Organizatorzy zapowiadają, że za rok te zawody odbędą się na wodach Narwi pozostających pod inną - niż ta w okolicach Łomży - administracją.

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę