Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 03 marca 2021 napisz DONOS@

PUPILE WETY - festyn z okazji Dnia Św. Franciszka

Dnia 1 października 2009r po śniadaniu pięcio- i sześciolatki pomaszerowały do Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących Nr 7 w Łomży na festyn z okazji Dnia Św. Franciszka - Do serca przytul psa. W bezpiecznej drodze towarzyszyły dzieciom nauczycielki, rodzice i uczennice z w/w szkoły. W czasie festynu zbierano pieniądze na łomżyńskie schronisko dla zwierząt ARKA. Niestety pogoda tego dnia pogarszala się z minuty na minutę. Po obejrzeniu części oficjalnej i pokazów tresury psów policyjnych szybciutko wróciliśmy do przedszkola. Szczególnie żałujemy tego, że nie udala się przejażdżka konna, którą rozpoczęto zbyt późno. Trudno , ale i tak, takiej ilości psów różnych ras dzieciaki juz dawno nie widziały. Dziekujemy Dyrekcji szkoły za zaproszenie, Rodzicom i Uczennicom za "eskortę".

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
so, 03 października 2009 19:59
Data ostatniej edycji: so, 03 października 2009 22:10:03

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę