Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Jak pech, to na całego...

Główne zdjęcie
Siena po pożarze (fot. podlaska.policja.gov.pl)

O wielkim pechu może mówić 23-letni kierowca fiata sieny. Jadąc nim w sobotę wieczorem przed maskę samochodu nagle wyjechała sieczkarnia do kukurydzy. Kierowca fiata nie zdołał wyhamować, a po uderzeniu w koło maszyny rolniczej odbił się, zjechał do rowu i dachował. Mężczyzna z ogólnymi potłuczeniami trafił do szpitala, a samochód został w rowie. Rankiem okazało się, że z „zaparkowanej” w rowie sieny został tylko wrak. Nocą, w niewyjaśnionych okolicznościach, samochód spłonął...

Siena po kolizji z sieczkarnią (fot. podlaska.policja.gov.pl)
Siena po kolizji z sieczkarnią (fot. podlaska.policja.gov.pl)

Do zdarzeń doszło w miejscowości Zaręby Święchy na terenie powiatu wysokomazowieckiego. Kierowca sieczkarni do kukurydzy, od której wszystko się zaczęło bo wjeżdżając z drogi gruntowej nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu fiatowi, dostał od policjantów mandat. Teraz ci sami policjanci próbują wyjaśnić okoliczności w jakich pozostawiony w rowie samochód spłonął.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę