Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Wypadli przez tylną szybę samochodu

Chciał ominąć zwierze na drodze, ale manewr nie udał się. Renault kierowany przez 20-latka zjechał do rowu, uderzył w skarpę. Podczas wypadku trójka pasażerów wypadła z samochodu przez tylną szybę.

Do wypadku doszło w niedzielę przed świtem  na drodze relacji Osowiec – Ciemnoszyje. Młody kierowca wyjeżdżając z zakretu drogi nagle zobaczył na swoim pasie zwierzę. 20-latek gwałtownie skręcił kierownicę aby ominąć przeszkodę. Niestety stracił panowanie nad pojazdem, który zjechał do rowu i uderzył w skarpę. W tym  czasie a przez tylną szybę wypadła trójka pasażerów w wieku 19-20 lat. Z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Zarówno kierowcy jak i jeszcze jednemu pasażerowi ranaulta nic się nie stało.
Grajewscy policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego.

Do innego wypadku doszło w niedzielę nad w pobliżu miejscowości Chojane Sierocięta w powiecie wysokomazowieckim. 53-latka kierująca skodą na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, gdyż najprawdopodobniej jechała z nadmierną prędkością. Następnie zjechała na prawe pobocze drogi i uderzyła w drzewo. W wyniku wypadku 62-letnia pasażerka felicji ze złamaną ręką i urazem głowy trafiła do szpitala.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę