Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@

Wycieczka do Drozdowa

Od samego rana w czwartek 24 września 2009 r w przedszkolu słychać było ciągle jedno pytanie: "Proszę pani, kiedy jedziemy?". Oczywiście dzieci z niecierpliwością oczekiwały na zapowiadany wcześniej wyjazd do Drozdowa. Tuż po godzinie dziewiątej podjechał autokar i po zabraniu wszystkich wycieczkowiczów ruszyliśmy w stronę Drozdowa. Już sama jazda autokarem była przeżyciem dla dzieci, większość z nich na codzień porusza się z rodzicami samochodem osobowym lub pieszo. Kolejne wrażenia to jazda po nowym moście , oglądanie okolic Łomży. Na miejscu serdecznie przywitała nas dyrektor Muzeum Pani Anna Archacka. Podzieleni na dwie grupy obejrzeliśmy z zachwytem wszystkie zbiory: "Salon Dworski", przyrodę Dolin rzek Narwi i Biebrzy oraz Kotliny Biebrzańskiej, "Trofea łowieckie", akwaria. Dworek Lutosławskich, w którym mieści się Muzeum i piękny park w jesiennej szacie też wzbudził nasz podziw. Po tej ciekawej lekcji na dzieci czekało ognisko, kiełbaski, napoje, łakocie i owoce. To była super wyprawa, całą powrotna drogę dzieciaki śpiewały i wznosily okrzyki radości. Składamy serdeczne podziękowanie Pani Dyrektor Muzeum za gorące przyjęcie.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
nie, 27 września 2009 17:22
Data ostatniej edycji: nie, 27 września 2009 18:06:37

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę