Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Łomża: nie wiadomo, kiedy Jerzy W. rozpocznie odbywanie kary

Wciąż nie wiadomo, kiedy skazany na 3 lata więzienia łomżyński biznesmen Jerzy W. rozpocznie odbywanie kary. Sąd Rejonowy w Dębicy, który miał o tym dziś (24.09) zadecydować, bezterminowo odroczył posiedzenie w tej sprawie. Jerzy W. został skazany w 2006 roku prawomocnym wyrokiem za handel wyłudzonymi towarami w jednej ze swoich firm. Do tej pory nie rozpoczął odbywania kary. Sąd Rejonowy w Dębicy, trzykrotnie już odraczał mu jej wykonanie ze względu na stan zdrowia.

Kiedy jednak Jerzy W., jako podejrzany w zupełnie innej sprawie został zatrzymany w Gdańsku, tamtejsi lekarze uznali, ze stan zdrowia biznesmena pozwala na umieszczenie go w areszcie i kontynuowanie leczenia w tych warunkach.

W związku z tym wcześniejsze decyzje dębickiego sądu odraczające wykonanie wyroku miały zostać zrewidowane. Posiedzenie odroczono, ale Jerzy W. nie wrócił na wolność. Sąd przedłużył mu właśnie areszt w sprawie "gdańskiej" o kolejne 3 miesiące, czyli prawie do końca tego roku.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę