Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Od listopada na basen...

Główne zdjęcie
Z dobudowanego w trakcie modernizacji basenu rekreacyjnego już w listopadzie będą mogli skorzystać nie tylko najmłodsi mieszkańcy Łomży. (fot. www.um.lomza.pl)

Za nieco ponad miesiąc łomżanie będą mieli możliwość skorzystania z kąpieli w odnowionym basenie przy SP nr 10. Jak informuje ratusz dobiega końca ciągnący się od lipca ubiegłego roku remont. W trakcie prac basenu nieco go rozbudowano – powstał zjeżdżalnia z basenem rekreacyjnym o powierzchni 75 m2, a także m.in. jakuzzi i sauna. Wszystko ma być dostępne dla nas już w listopadzie.

- Prace budowlane zakończono już w 99%, a do wykonania pozostały jedynie parkingi i chodniki przy obiekcie oraz wyposażenie szatni i pomieszczeń administracyjnych – informuje ratusz. Zgodnie z umową wykonawca na remont basenu ma czas do połowy października, później trzeba będzie wszystko odebrać, posprawdzać i udostępnić mieszkańcom. 
Modernizacja basenu, który w mieście funkcjonował od 1994 roku, pochłonęła około 10 mln zł.  Obiektem, teraz będzie  zarządzał „zewnętrzny” Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, a nie jak dotychczas dyrekcja szkoły przy której go zbudowano.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę