Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Pożar na wysypisku

Przez blisko cztery godziny strażacy gasili pożar na wysypisku śmieci w Nowogrodzie. W akcji gaśniczej, która rozpoczęła się około godziny 16.30 brało udział 10 strażaków. Gdy pierwsza jednostka dojechał na miejsce płomienie ognia obejmowały około 900 merów kwadratowych powierzchni wysypiska.

Choć strat praktycznie nie ma, bo płonęły zgromadzone na wysypisku śmieci, to strażacy pożar w Nowogrodzie, ze względu na powierzchnię która objął, określają jako duży. Jego przyczyną, według wstępnych ustaleń było zaprószenie ognia przez nieznane osoby.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę