Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Mają nadejść lepsze czasy dla mleczarzy

94 grosze, to średnia cena litra mleka jaką w sierpniu uzyskali rolnicy z województwa podlaskiego. To także najwyższa średnia cena mleka w kraju. Za surowiec dostarczony do mleczarni w Polsce sierpniu rolnicy dostali średnio 86 groszy. Tyle samo co w lipcu, ale o 10 % mniej niż przed rokiem i aż o 1/3 mniej niż w rekordowym grudniu 2007 roku.

W grudniu 2007 roku średnia cena jednego litra mleka wyniosła w Polsce 1,32 grosze. Od tamtej pory ceny spadają, a właściwie spadały. Eksperci przekonują, że teraz może być już tylko lepiej. Co roku IV kwartał, to dla mleczarzy najlepszy czas. Unijna interwencja też zaczyna przynosić efekty. Ceny artykułów mleczarskich na światowych rynkach idą w górę i to tylko kwestia czasu kiedy podwyżki dojdą do nas.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę