Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 14 czerwca 2021 napisz DONOS@

Cenne nagrody za ładne śpiewanie

Małgorzata Jamroży z Ińska wyśpiewała Grand Prix oraz 2 500 zł od szkoły językowej British Academy, współorganizującej IV Ogólnopolski Festiwal Anglojęzycznej Piosenki Filmowej i Musicalowej Soundtrack, który odbywał się w miniony weekend w Miejskim Domu Kultury DŚT w Łomży. Pierwszą nagrodę i 1 000 zł zdobyła Adela Konop z Bydgoszczy, zaś Martyna Zając z Przecławia w nagrodę za muzykalność otrzymała profesjonalny mikrofon.

23 młodych wykonawców wysłuchała czwórka jurorów: przewodnicząca wokalistka jazzowa Grażyna Łobaszewska, wokalista Janusz Szrom, muzyk Mirosław Dziewa i instruktorka kultury Joanna Klama. Przesłuchaniom konkursowym towarzyszyły konsultacje wokalne i projekcje filmowe oraz coroczna atrakcja Soundtrack, jaką w tej edycji był udany koncert Janusza Szroma.    Jury przyznało ponadto siedem wyróżnień, które otrzymali: Mateusz Bieryt (Jazowsko), Agata Grześkiewicz (Lidzbark Welski), Michał Haratym (Lublin), Małgorzata Nakonieczna (Kielce), Julia Olędzka (Świecie), Monika Szymańska (Czyżew) i Karolina Warchoł (Warszawa). Wyróżnieni w nagrodę dostali, m.in., płyty z nagraniami, pendrive i zestaw perfum.

Mirosław R. Derewońko

210521023159.jpg

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę