Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 29 stycznia 2023 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Nowi radni w gminach Szepietowo i Śniadowo

Szepietowo i Śniadowo mają nowych radnych. Mieszkańcy gminy Szepietowo wybrali Witolda Dawidowskiego, nowym radnym gminy Śniadowo został Kazimierz Głębocki.

148 głosów wyborców wystarczyło, żeby Witold Dawidowski, przedsiębiorca i działacz piłkarski został nowym radnym gminy Szepietowo. Frekwencja w wyborach uzupełniających wyniosła w tej gminie zaledwie około 10 procent, ale nowy radny i tak zdobył cztery razy więcej głosów niż jego kontrkandydatka.

O wiele bardziej zmobilizowali się mieszkańcy kilku wsi w gminie Śniadowo, którzy także wybierali nowego radnego. Do urn wyborczych poszło ponad 40 procent uprawnionych i prawie czterech na pięciu głosujących zadecydowało, że powinien ich reprezentować Kazimierz Głębocki.

Nowi radni obejmą swoje obowiązki po złożeniu ślubowania na najbliższych sesjach. (kjs)


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę