Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@

Pożar domu w Witynie

Pięć jednostek straży pożarnej nocą gasiło pożaru domu w Witynie na terenie gminy Jedwabne. Jak informuje dyżurny Komendy Miejskiej PSP w Łomży drewniany dom spłoną niemal doszczętnie. W pożarze nikt nie ucierpiał. Na szczęście dom był już opuszczony. Przyczyny pożaru ustala policja.

Pożar strażakom zgłoszono około godziny 21.30. Na miejsce wysłano jednostki straży pożarnej z Łomży, Jedwabnego, Wizny i Przytuł. Mimo zaangażowania wielu sił i kilkugodzinnej akcji starego, drewnianego domu nie udało się uratować. Budynek spłonął niemal doszczętnie. Straty oszacowano na około 20 tys zł.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę