Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

"Ziemia w Twoich rękach"

Dnia 18 września 2009r poraz kolejny nasze przedszkolaki wzięły udział w akcji "SPRZĄTANIE ŚWIATA", organizowanej corocznie przez Fundację Nasza Ziemia. Po śniadaniu dzieci z grup 4- 5- i 6-latków zaopatrzone w gumowe rękawice oraz worki wraz z nauczycielkami wyruszyły w okolicę przedszkola aby oczyścić nasze najbliższe otoczenie. Zadanie wykonały doskonale. Segregując, zebrały sześć worków różnych nieczystości. Mamy nadzieję,że mieszkańcy pobliskich domów i przechodnie włączą się do tej akcji poprzez nieśmiecenie oraz pilnowanie, aby nie śmiecono!

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
nie, 20 września 2009 22:47
Data ostatniej edycji: so, 24 kwietnia 2010 19:22:01

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę