Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Dzieci posprzątają Łomżę

Około półtora tysiąca dzieciaków z Łomży dziś, jutro i pojutrze będzie sprzątało świat, a właściwie Łomżę. Za zwyczaj będą to okolice przedszkoli i szkół, ale w ramach akcji „Sprzątanie Świata 2009” śmieci mają zniknąć także z terenów nad Narwią i Łomżyczką. - Dla sprzątających miasto naszykowało 3 tysiące rękawic i 5 tysięcy worków na śmieci - informuje Łukasz Czech z biura prasowego ratusza.

Z informacji przekazywanych przez ratusz wynika, że w ogólnoświatową akcję zaangażowało się dziesięć łomżyńskich przedszkoli i szkół, a także dzieci z osiedla Maria i drużyna harcerska „Ptaki Ptakom”. Dziś świat - za zwyczaj w najbliższych okolicach - sprzątają dzieci ze szkół, jutro najmłodsi mieszkańcy osiedla Maria mają uprzątnąć tereny przy Łomżyczce, a w niedzielę harcerz posprzątają w miejskich parkach Jakuba Wagi i Ludowym.

Dodajmy, że w ubiegłym roku w ramach „Sprzątania Świata” w Łomży dzieci zebrały około 6,5 tony śmieci.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę