Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Cinquecento na dachu, pięć osób do szpitala

Pięć osób zostało rannych, po wypadku drogowym do którego doszło na drodze pomiędzy Chojnami Młodymi a Szczepankowem. Kierowca cinquecento 23-letnia kobieta straciła panowanie nad samochodem, zjechała do przydrożnego rowu po czym samochód dachował. W środku było pięć osób w tym troje małych dzieci.

Do wypadku doszło tuż przed godziną 15.00. Najprawdopodobniej przyczyną wypadku było niedostosowanie prędkości jazdy do warunków na drodze. Wśród poszkodowanych jest troje dzieci – 2-latek z ogólnymi potłuczeniami, 4-latek ze złamaną nogą i 9-latek z ogólnymi potłuczeniami zostali przewiezieni do łomżyńskiego szpitala. Tam też trafili ranni dorośli. Kobieta kierująca samochodem i pasażerka doznały m.in. urazów głowy, przy czym pasażerka ma złamane kości czaszki.

Jak informuje policja do niecodziennego wypadku doszło wczoraj po południu w Wysokiem Mazowieckiem. 79-letni kierowca cofając najpierw przejechał przez chodnik, a potem zatrzymał się na drzwiach sklepu. Szczęśliwie nikt nie został ranny. Po sprawdzeniu przez policję okazało się, że prawo jazdy mężczyzny straciło ważność dwa lata temu.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę