Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Cinquecento na dachu, pięć osób do szpitala

Pięć osób zostało rannych, po wypadku drogowym do którego doszło na drodze pomiędzy Chojnami Młodymi a Szczepankowem. Kierowca cinquecento 23-letnia kobieta straciła panowanie nad samochodem, zjechała do przydrożnego rowu po czym samochód dachował. W środku było pięć osób w tym troje małych dzieci.

Do wypadku doszło tuż przed godziną 15.00. Najprawdopodobniej przyczyną wypadku było niedostosowanie prędkości jazdy do warunków na drodze. Wśród poszkodowanych jest troje dzieci – 2-latek z ogólnymi potłuczeniami, 4-latek ze złamaną nogą i 9-latek z ogólnymi potłuczeniami zostali przewiezieni do łomżyńskiego szpitala. Tam też trafili ranni dorośli. Kobieta kierująca samochodem i pasażerka doznały m.in. urazów głowy, przy czym pasażerka ma złamane kości czaszki.

Jak informuje policja do niecodziennego wypadku doszło wczoraj po południu w Wysokiem Mazowieckiem. 79-letni kierowca cofając najpierw przejechał przez chodnik, a potem zatrzymał się na drzwiach sklepu. Szczęśliwie nikt nie został ranny. Po sprawdzeniu przez policję okazało się, że prawo jazdy mężczyzny straciło ważność dwa lata temu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę