Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Schetynówką do Lasku Jednaczewskiego

Około dwa miliony złotych kosztował remont ulicy Grobla Jednaczewska. Jak poinformował ratusz właśnie zakończono prace na ponad kilometrowym odcinku ulicy i już można po niej jeździć. 2/3 kosztów przedsięwzięcia pokryto z Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych 2008-2011, który nadzoruje wicepremier Grzegorz Schetyna.

Prace na Grobli Jednaczewskiej trwały około czterech miesięcy. Teraz ulica ma nie tylko równą asfaltową nawierzchnię, ale jest też ona szersza. Do tego wzdłuż jezdni – po obu jej stronach -   prowadzą  chodniki i ścieżki rowerowe.
- W ramach prowadzonych prac zamontowano 71 słupów stalowych z lampami metalohalogenkowymi o mocy 70 W do oświetlenia ciągu pieszo – rowerowego od strony rzeki Narew - informuje ratusz.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę