Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Wypadek na placu zabaw

Złamaniem kości śródręcza i głęboką raną nogi zakończyła się „zabawa” 16-latka na placu zabaw przy jednym z bloków przy ul Konstytucji 3 Maja w Łomży. Jak informuje Izabela Białomyzy z łomżyńskiej policji, chłopak zsuną się wraz z fragmentem murku na ziemię. - Jego w ogóle nie powinno tam być, bo zgodnie z regulaminem, to plac zabaw dla dzieci do lat 13. – mówi Jan Rybakiewicz, kierownik Administracji Osiedla nr 3 ŁSM, na terenie której znajduje się „felerny” plac zabaw.

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 18.00.
- To był taki mały zamek stanowiący obudowę piaskownicy i jednocześnie zjeżdżalnię dla małych dzieci – mówi mówi Jan Rybakiewicz kierownik osiedla.
Fragment murku, który „odpadł” z budowli wraz z chłopakiem waży około 70-80 kg.
- Nie wiem jak to jest możliwe. Mam informację od mieszkańców, że w nocy z piątku na sobotę grasowała po tym placu jakaś grupa nastolatków, ale czy oni to popsuli tego nie wiem – mówi Rybakiewicz. -  4 września był przegląd tego placu i wszystko było w porządku – zapewnia.

Niebezpieczne fragmenty „zamku” zostały już zabezpieczone przez administrację osiedla, a cały plac zabaw na kilka dni został zamknięty.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę