Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 06 lutego 2023 napisz DONOS@

Łoś do autobusu... kierowca do szpitala

Główne zdjęcie
Przez przednią szybę w tym autobusie łoś wpadł do środka. (www.podlaska.policja.gov.pl)

Do nietypowego wypadku doszło o świecie w okolicach Perlejewa. Jak podają policjanci prawdopodobnie łoś wskoczył przez przednią szybę do jadącego autobusu, staranował jego wnętrze i po wyłamaniu drzwi uciekł do lasu. 58-letniego kierowcę z obrażeniami głowy przewieziono do szpitala.

Do wypadku doszło dziś rano około godziny 6.30. Był to kursowy autobus relacji Ciechanowiec – Perlejewo. Jak ustalili wstępnie policjanci prawdopodobnie łoś wbiegł z prawej strony z lasu i uderzył w przednią szybę pojazdu, a następnie wpadł do środka. To co działo się później trwało tylko chwilę... Spanikowane, ranne zwierze wydostało się z pułapki wyłamując drzwi autobusu.     
W chwili zdarzenia, poza kierowcą, w autobusie znajdowało się jeszcze dwóch pasażerów, którym na szczęście nic się nie stało.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę