Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 marca 2023 napisz DONOS@

Języka obcego ucz się rozsądnie.

Drodzy Państwo, z uwagi na okres zapisów dzieci i młodzieży do szkół językowych chcielibyśmy zwrócić uwagę na mnogość ofert trafiających na nasz rynek. Prosimy o rozważne przeanalizowanie każdej z nich. Zaskakująco niska cena kursu językowego, to w konsekwencji najczęściej ograniczona nawet do 50% liczba godzin nauki. Taki kurs to często trudna do powetowania strata Państwa czasu i pieniędzy.

 

Roczny podstawowy kurs nauki języka obcego prowadzony przez lektorów British Academy obejmuje semestr jesienny i zimowy i jest realizowany podczas 128 godzin zajęć, w tym 16 godzin konsultacji.  Cena  kursu wynosi 1380 zł w przypadku języka angielskiego, a w przypadku języków: niemieckiego, francuskiego, włoskiego, rosyjskiego i hiszpańskiego 1250 zł.
Porównując oferty szkół warto skalkulować koszty  ukryte, które będą musieli Państwo ponieść w związku z kursem (komplet książek, materiały dodatkowe).
W British Academy to my pokrywamy koszt książek oraz wszystkich materiałów uzupełniających.

Wszyscy, którzy zapiszą się na dowolny kurs językowy w British Academy do 25 września 2009 otrzymują podręczniki gratis, co obniży koszt kursu o około 90 zł. Osoby, które skorzystają z naszej oferty do 15 września br., otrzymują ponadto 100 zł rabatu.

Metoda konwersacyjna, opracowana przez British Academy została wzbogacona o ćwiczenia oparte na modułach internetowych oraz lekcjach wideo. To zajęcia, podczas których wykładowcy Akademii wykorzystują najlepsze materiały multimedialne wiodących wydawnictw językowych. Projekcje uzupełniane są specjalistycznymi ćwiczeniami uczącymi rozumienia ze słuchu oraz poprawnej wymowy. Dzięki nowoczesnym salom multimedialnym, nauka w British Academy jest przyjemna, dynamiczna, a co najważniejsze praktyczna i efektywna.

Lektorzy pracujący w British Academy, oprócz doskonałego wykształcenia filologicznego, systematycznie podwyższają swoje kwalifikacje biorąc udział w sympozjach językowych, oraz szkoleniach w kraju i za granicą. Posiadają wieloletnią praktykę w szkołach publicznych, a przeprowadzając i sprawdzając egzaminy maturalne i gimnazjalne, potrafią odpowiednio ukierunkować i przygotować naszych kursantów do tych egzaminów.

Przedstawione tutaj założenia szkoleniowe są wynikiem prac metodyków Oxford University Press. Wypracowana przez nich taka organizacja kursu językowego zapewnia słuchaczowi otrzymanie optymalnej porcji wiedzy teoretycznej i praktycznej, a co najważniejsze pozostaje na długo w jego pamięci. Zachęcamy Państwa do korzystania z wiedzy i doświadczenia fachowców.

 

Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.britishacademy.pl

 

British Academy - zawsze blisko Ciebie!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji: poniedziałek- piątek godz. 11.00-18.30, sobota 9.00-14.00

 

tekst sponsorowany

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę