Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Kilogram mąki za 1500 zł

Mieli okazyjnie kupić cyfrowy aparat fotograficzny, cyfrową kamerę i dwa iPhone'y... Okazało się, że dwaj młodzi łomżanie kupili chyba najdroższy na świeci kilogram mąki. Zapłacili za niego 1500 zł. Jak podali policji oszukało ich dwóch mężczyzn podających się za Hiszpanów.

Do zdarzenia doszło w piątkowe południe na parkingu przy skrzyżowaniu ulic Legionów i Polowej w Łomży. Dwaj młodzi mieszkańcy Łomży w wieku 24. i 23. lat zostali zaczepieni przez dwóch mężczyzn mówiących po angielsku. Ci przedstawili się, że są Hiszpanami i zaoferowali do sprzedaży – po okazyjnej cenie -  cyfrowy aparat fotograficzny, cyfrową kamerę i dwa iPhone'y. Wszystko miało kosztować raptem 1500 zł. Propozycja wydała się na tyle atrakcyjna, że łomżanie dali się skusić. Niestety sprzedawcy wykorzystując chwilę nieuwagi  nabywców podmienili torby. W tej którą otrzymali łomżanie zamiast cennego sprzętu elektronicznego był kilogram mąki. Oszustów – w wieku około 30 lat - poszukuje policja.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę