Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Wypadki na zakręcie...

15-letni chłopak wypadł z dachującego cinquecento. Do wypadku doszło w sobotę wieczorem w powiecie wysokomazowieckim. 19-letni kierowca samochodu wyjeżdżając z zakrętu najprawdopodobniej na skutek nadmiernej prędkości stracił panowanie nad autem. Do innego tragicznego wypadku „na zakręcie” doszło tego samego dnia w okolicach Augustowa. Tu 17-letni chłopak został przygnieciony przez ciągnik którym kierował.

Do pierwszego z opisanych wypadków doszło około około godziny 20:20 w rejonie wsi Plewki w powiecie wysokomazowieckim. 19-letni mieszkaniec Klukowa jechał cinquecento razem z dwoma kolegami. Wyjeżdżając z zakrętu najprawdopodobniej na skutek nadmiernej prędkości stracił panowanie nad autem. Fiat wjechał na pobocze i zaczął dachować. W tym czasie ze środka wypadł 15-letni pasażer. Kilkanaście metrów dalej pojazd zatrzymał się na lewym boku. 15-latek trafił do białostockiego szpitala, ale pozostałym osobom jadącym samochodem nic poważnego się nie stało.

Mniej szczęścia miał  17-latek, który w sobotę po południu w rejonie wsi Turówka w powiecie augustowskim jechał ciągnikiem z przyczepą załadowaną ziemniakami. Na skrzyżowaniu dwóch polnych dróg najprawdopodobniej masa przyczepy całą siłą naparła na ciągnik i przewróciła go na bok. Z pojazdu wypadł młodzieniec, który został nim przygnieciony. Mieszkaniec gminy Augustów został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Ełku. Okazało się, że kierowca nie ma prawa jazdy.
Policjanci ustalają szczegółowe przyczyny i okoliczności obu wypadków.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę