Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Akademia Przedszkolaka zaprasza dzieci.

W odpowiedzi na apel „Kto w Łomży przyjmie przedszkolaka?” pragniemy sprostać potrzebom rodziców, zapewniając ich pociechom edukację i fachową opiekę. Nowoczesny punkt przedszkolny „Akademia Przedszkolaka” rozpoczyna swoją działalność z końcem września. Budynek w którym ma znajdować się przedszkole położony jest niedaleko centrum w cichej i przyjaznej dzielnicy przy ul. Woziwodzkiej 48. Został on w sposób przemyślany dostosowany do potrzeb dzieci. Niebawem obok budynku powstanie plac zabaw, gwarantujący rozwój ruchowy i zaspakajający potrzebę zabawy na świeżym powietrzu.

- Pragniemy stworzyć w naszej placówce atmosferę ogniska domowego i jednocześnie zapewnić edukację na jak najwyższym poziomie. Przedszkole będzie niewielką placówką co ułatwi traktowanie każdego dziecka indywidualnie. Poza codziennymi zajęciami oferujemy zajęcia dodatkowe, takie jak: język angielski, zajęcia sportowe, a także zapewniamy opiekę logopedyczną. Wszystkie zajęcia dodatkowe będą wcześniej konsultowane z rodzicami. Personel przez nas zatrudniony posiada wyższe wykształcenie pedagogiczne, by w prawidłowy i staranny sposób zajmować się wszechstronnym rozwojem Waszych pociech. Maluchy mogą przebywać u nas od godz. 6.30 do 18.00. Chcąc jeszcze bardziej podkreślić jak ważną sprawą jest dla nas dobro dzieci i współpraca z ich rodzicami, w naszej placówce istnieje możliwość dłuższego pobytu dziecka – zapewnia właścicielka punktu.
Planowany miesięczny koszt pobytu dziecka w placówce to 300zł + dzienny koszt wyżywienia (3 posiłki) w kwocie 8zł.

Zapisy rozpoczęte. Więcej informacji pod numerem 505 740 058. Zapraszamy.

 

Tekst sponsorowany

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę