Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 11 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Wyrok w sprawie głośnego wypadku w Zambrowie

Rok i osiem miesięcy spędzi w więzieniu kierowca, który 4 czerwca doprowadził do groźnego wypadku w Zambrowie. W płonących samochodach śmierć poniosły dwa małżeństwa. Na jednym ze skrzyżowań, na oczekujące na zmianę świateł samochody wpadła nagle ciężarówka z przyczepą. Samochody zostały zmiażdżone, doszło do wybuchu paliwa. Jak ustalono w śledztwie kierowca ciężarówki, czterdzistojednoletni Zygmunt T. z Olecka, zasnął za kierownicą. Był trzeźwy.

Policja nie znalazła śladów hamowania na drodze. Rano tego dnia Zygmunt T. wyjechał z Góry Kalwarii do Olecka, ale po drodze musiał jeszcze zajechać do Białegostoku. Bezpośrednio po wypadku został aresztowany, ale po skierowaniu aktu oskarżenia do sądu, wyszedł na wolność. Przed zambrowskim sądem rejonowym odpowiadał z wolnej stopy. Sąd skazał go na niespełna dwa lata więzienia, zaliczając na poczet kary, okres tymczasowego aresztowania. Ponadto sąd pozbawił go prawa jazdy na dwa lata i nakazał wpłacić 2 tysiące złotych na rzecz najmłodszego dziecka jednego z małżeństw, które zginęło w tym wypadku.
210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę