Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Zatańczą o 100 000 euro!

Główne zdjęcie
Crazy Twisting Group z Łomży

Marek Kisiel i założona przez niego Crazy Twisting Group z Łomży wystąpią w drugiej edycji programu „Mam talent”, który o godz. 20.35 startuje w sobotę, 12 września na antenie TVN. Tańcząca mistrzowsko breakdance CTG próbowała sił w pierwszej edycji programu, ale nie przeszła do odcinków na żywo. Tym razem trójka jurorów jednogłośnie zakwalifikowała łomżyniaków do walki o 100 000 euro.

- Widzowie zobaczą nasz występ chyba z drugiego precastingu, który odbył się w czerwcu – zapowiada założyciel, instruktor i tancerz CTG Marek Kisiel. - Sam jestem ciekaw, co wybrali i pokażą realizatorzy, bo oceniali nas wymagający jurorzy: piosenkarka Agnieszka Chylińska, aktorka Małgorzata Foremniak i showman Kuba Wojewódzki. Trzema głosami za dopuścili nas wreszcie do programu na żywo.
Te trzy decydujące głosy jednocześnie sprawiły, że ósemkę młodych tancerzy z Łomży zaproszono do programu „Dzień dobry TVN”, który będzie emitowany w najbliższy poniedziałek, 14 września. Z „Krejzującymi” będą rozmawiali prowadzący Dorota Wellman i Marcin Prokop (CTG pojawi się na wizji między godz. 10 a 11). Nasi miłośnicy tańca-połamańca opowiedzą o tym, jak idą przygotowania do prezentacji w konkursowych odcinkach „Mam talent” i przedstawią najnowsze taneczne show. Nie zdradzą jednak utrzymywanej w tajemnicy niespodzianki, którą jest układ, jaki Markowi Kisielowi niedawno... się przyśnił!
- Nie otwierałem oczu i nie spojrzałem w okno, żeby nie zapomnieć tego wspaniałego snu – uchyla nam rąbka tajemnicy mistrz świata w breakdance (Brema, 2005). - Kiedy opowiedziałem go chłopakom, wszyscy wrzasnęli i podskoczyli z radości. Wiedzieliśmy, że to jest to, co powinniśmy pokazać w tym programie. I zaczęliśmy żmudne treningi, pracując nad numerem, którego prawdopodobnie nie wykonywał dotąd nikt na świecie...
Zanim dowiemy się, co trzymają w zanadrzu utalentowani tancerze CTG, zobaczmy, kto wystąpi w sobotnim „Mam talent”. Na ekranie pojawią się: Marek Kisiel (lat 29; założyciel CTG w lutym 2002),  Maciej Dąbrowski (lat 19; absolwent I LO w Łomży, zaczyna studia w Trójmieście), Artur  Listowski (lat 21; asystent Marka Kisiela w działającej w MDK-DŚT grupie), Arkadiusz Statkiewicz (lat 23; student III r. Instytutu Wychowania Fizycznego PWSIiP), Kacper Zientalski (lat 12; uczeń 1 kl. PG nr 8), Kamil Kowalewski (lat 20; cukiernik po ZSZiO, stażysta w MDK-DŚT),  Adam Ząbek (lat 17; uczeń 2 kl. I LO) i Adrian Parzych (lat 15, 3 kl. PG nr 1).

Mirosław R. Derewońko

210204100642.gif

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę