Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Na ryby ze spiningiem i aparatem...

„Złów rybę, zrób zdjęcie i wypuść” - to zasada jaka przyświeca organizatorom „II Towarzyskich Zawodów o Puchar Naszych Łowisk - Zawody dwóch rzek!”. W pierwszą niedzielę października od świcie na Narwi w okolicach Nowogrodu oraz przy ujściu Pisy „w szranki” stanie – zgodnie z planami – setka wędkarzy. Każdy z nich obowiązkowo będzie miał spining, miarkę i aparat fotograficzny...

Zawody wędkarskie organizują wspólnie portal wędkarski www.naszelowiska.pl i Towarzystwo Doliny Narwi. „II Towarzyskie Zawody o Puchar Naszych Łowisk - Zawody dwóch rzek” to zawody oparte na metodzie spinningowej, przy czym ryby po złowieniu, zmierzeniu i sfotografowaniu wszystskie mają powrócić do wody. Wędkarze będą łowili przez siedem godzin. Każda złowiona i sfotografowana ryba będzie przeliczana na punkty, a zawody wygrywa ten, który zdobędzie największą ich sumę. Zgodnie z regulaminem zawodów spiningi i aparaty muszą zabrać ze sobą wędkarze, a miarki – dla wszystkich jednakowe - zapewnią organizatorzy.

Więcej informacji o zawodach można znaleźć na stronie www.naszelowiska.pl. Tam też można się zapisać. Lista uczestników zamknięta zostanie o północy 27 września.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę