Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Mniej mieszkań...

O blisko 9% spadła w porównaniu z ubiegłym rokiem liczba mieszkań oddanych do użytkowania w pierwszym półroczu na trenie województwa podlaskiego. W tym samym czasie w skali kraju liczba oddanych do użytku mieszkań wzrosła o 10%. Tak wynika z opublikowanych danych Głównego Urzędu Statystycznego dotyczących budownictwa mieszkaniowego.

W pierwszym półroczu 2009 roku w województwie podlaskim oddano do użytku 1389 mieszkań.    Niemal połowa z nich - 661 - to mieszkania w budownictwie indywidualnym. W porównaniu z danymi za ten sam okres roku ubiegłego jest ich o ¼ mniej. Mniej więcej w takim samym stopniu spadła także liczba mieszkań oddanych przez spółdzielnie mieszkaniowe. W całym województwie  w pierwszym półroczu oddano tylko 191 takich mieszkań.
Z danych GUS wynika w pierwszym półroczu rozpoczęto tu budowę 1579 mieszkań, przy czym aż 1207 to budownictwo indywidualne.
Dodać wypada, że mieszkań czynszowych i komunalnych w tej części kraju ostatnio nie zbudowano, teraz się nie buduje, a nawet - jak na razie - nie planuje się ich budowy.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę