Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Łomża: 50 osób oskarżonych o przestępstwa narkotykowe

W największych sprawach narkotykowych łomżyńska prokuratura okręgowa oskarżyła w tym roku ponad 50 osób. Pierwsze, zakończone już postępowanie zakończyło się aktem oskarżenia dla 11 osób, zaś 7 kolejnych poddało się dobrowolnie karze.

Największą skalę miała sprawa, w której do sądu skierowano akt oskarżenia przeciwko czterem osobom, którym prokurator zarzucił działanie w zorganizowanej grupie przestępczej. Grupa ta - zdaniem prokuratora - wprowadziła do obiegu co najmniej kilkanaście kilogramów narkotyków - amfetaminy i marihuany oraz kilkaset tabletek extasy. W tej samej sprawie oskarżenia postawiono także kilku innym osobom, które są powiązane z trzecią jeszcze nie zakończoną sprawą. Tu oskarżonych jest już około 30 osób - m.in. mieszkańcy Łomży, Zambrowa i Warszawy Prokuratura zarzuca im udział w obrocie narkotykami.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę