Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Policja poszukuje świadków wypadku

Komenda Miejska Policji w Łomży poszukuje świadków wypadku drogowego do którego doszło w poniedziałek 7 września 2009 roku około godziny 19:30 w Łomży na ulicy Giełczyńskiej. Jadący motorem w kierunku ulicy Polowej na przejściu dla pieszych potrącił mężczyznę przeprowadzającego rower. W wyniku wypadku mężczyzna doznał obrażeń głowy.


Prosimy wszystkich, którzy byli świadkami tego zdarzenia lub mogą udzielić informacji w tej sprawie o kontakt z Komendą Miejską Policji w Łomży pod numerem telefonu (086) 474-12-50, 997 lub 112.

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę