Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 marca 2023 napisz DONOS@

Rozjechał go na pasach

Rowerzysta przeprowadzał rower po pasach bezpieczeństwa gdy został uderzony przez rozpędzony motocykl. Film z monitoringu do którego dotarliśmy przedstawia poniedziałkowy wypadek na skrzyżowaniu ulic Giełczyńskiej z Dworną. Zdarzenie wygląda inaczej niż przedstawiała to policja.

Przypomnijmy w poniedziałek około godziny 19.30 w okolicach skrzyżowania Giełczyńskiej z Dworną doszło do zderzenia dwóch jednośladów. Jak we wtorek rano podawała policja ze wstępnych ustaleń wynikało, że 57-letni rowerzysta jadąc ulicą Dworną nie ustąpił pierwszeństwa motocykliście. Następnie 28-letni kierowca suzuki poruszający się w kierunku ulicy Polowej z impetem uderzył w rower.

Zdarzenie zarejestrowała kamera monitoringu pobliskiego Muzeum Północno-Mazowieckiego. Na nagraniu wyraźnie widać jak rowerzysta podjeżdża do przejścia dla pieszych po czym zsiada z roweru, przepuszcza kilka pojazdów, w tym jeden motocykl i wychodzi prowadząc rower na jezdnię. Gdy mężczyzna był już na jezdni – ok. dwóch metrów od krawężnika – uderzył w niego  szybko jadący motocykl.

Zderzenie rowerzysty i motocyklisty

Pędzący motocyklista rozjechał prowadzącego rower po przejściu dla pieszychRozbieżności w przebiegu zdarzenia policja tłumaczy tym, że informacji udzielono na podstawie zeznania świadka wypadku – jednego z motocyklistów.
- Jest prowadzone postępowanie w tej sprawie – mówi Sławomir Dąbrowski oficer prasowy KMP w Łomży.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę