Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Motocyklista wyłożył się na zakręcie

Do kolejnego wypadku z działem motocyklisty doszło późnym wieczorem w okolicach Siemienia pod Łomżą. 29-latek jadący motorem marki kawasaki od tej wsi w kierunku drogi krajowej Łomża – Zambrów, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wywrócił się. Zarówno kierowca jak i o rok starzy pasażer ze złamaniami kości zostali przewiezieni do szpitala.

Do wypadku doszło ok. godziny 20.20. Jak podaje podinsp. Andrzej Baranowski z zespołu prasowego KWP w Białymstoku przyczyną wypadku było prawdopodobnie niedostosowanie prędkości jazdy do warunków na drodze.
Kierowca motoru doznał złamania obojczyka i złamania paliczna ręki. Jego pasażer ma złamaną nogę.

Jak informuje Baranowski wczoraj doszło do jeszcze jednego wypadku z udziałem motocyklisty. W okolicach Sokółki 34-letni kierowca hondy na prostym odcinku drogi nie zdążył wyhamować, gdy na jezdnię weszła pędzona tamtędy krowa. Po zderzenia ze zwierzęciem mężczyzna trafił do szpitala ze złamanym obojczykiem.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę