Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 29 maja 2022 napisz DONOS@

Motocyklista wyłożył się na zakręcie

Do kolejnego wypadku z działem motocyklisty doszło późnym wieczorem w okolicach Siemienia pod Łomżą. 29-latek jadący motorem marki kawasaki od tej wsi w kierunku drogi krajowej Łomża – Zambrów, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wywrócił się. Zarówno kierowca jak i o rok starzy pasażer ze złamaniami kości zostali przewiezieni do szpitala.

Do wypadku doszło ok. godziny 20.20. Jak podaje podinsp. Andrzej Baranowski z zespołu prasowego KWP w Białymstoku przyczyną wypadku było prawdopodobnie niedostosowanie prędkości jazdy do warunków na drodze.
Kierowca motoru doznał złamania obojczyka i złamania paliczna ręki. Jego pasażer ma złamaną nogę.

Jak informuje Baranowski wczoraj doszło do jeszcze jednego wypadku z udziałem motocyklisty. W okolicach Sokółki 34-letni kierowca hondy na prostym odcinku drogi nie zdążył wyhamować, gdy na jezdnię weszła pędzona tamtędy krowa. Po zderzenia ze zwierzęciem mężczyzna trafił do szpitala ze złamanym obojczykiem.

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę