Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Wnuki okradły dziadka

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Najpierw zabrali dziadkowi kartę kredytową, wypłacili z niej pieniądze, po czym kartę „podrzucił” dziadkowi. 82-letni mieszkaniec powiatu wysokomazowieckiego o tym, że został okradziony dowiedział się gdy otrzymał z banku harmonogram spłaty zaciągniętego kredytu.

82-letni mieszkaniec gminy Kobylin zgłosił się do policji twierdząc, że został okradziony. W lipcu otrzymał z banku harmonogram spłaty, na którym widniały cztery transakcje wypłaty pieniędzy z bankomatów w Kobylinie Borzymach i Sokołach na kwotę 1450 złotych. Mężczyzna twierdził, że nie pobierał gotówki za pomocą karty. Funkcjonariusze zaczęli wyjaśniać sprawę. Zabezpieczyli nagrania monitoringu z kamer usytuowanych w pobliżu wskazanych bankomatów. Oko kamery zarejestrowało dwóch młodzieńców wypłacających pieniądze. Jeden z nich miał na głowie kask motocyklowy. Wielkie było zdziwienie, kiedy starszy pan na filmie rozpoznał swojego 25-letniego wnuczka. Mężczyzna został zatrzymany. Przyznał się, że ukradł kartę bankomatową swojemu dziadkowi, a następnie znając kod PIN, z bankomatu pobrał pieniądze. Po dokonanych transakcjach kartę „podrzucił” dziadkowi. Wskazał również swojego wspólnika. Okazał się nim 17-latek, młodszy wnuk pokrzywdzonego.
Teraz za obrabowanie dziadka grozi im kara pozbawienia wolności do lat 5.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę