Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@

Uwaga na zwierzęta i... krowy !

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Coraz częściej dochodzi do wypadków z udziałem zwierząt – informują policjanci. W stanie ciężkim do szpitala trafił kierowca fiata seicento, któremu przed maskę wybiegł łoś. Z rozbitego pojazdu kierowcę uwolnili wezwani na miejsce strażacy. Powiecie wysokomazowieckim krowa staranowała opla astrę, której kierowca wyprzedzała pędzone bokiem drogi stado.

Do pierwszego z wypadków doszło na drodze z Białegostoku do Juchnowca.  Łoś wybiegł pobliskiej leśnej polany wprost pod nadjeżdżającego fiata. W wyniku zderzenia ze zwierzęciem 50-letni kierowca stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu i uderzył w drzewo.

Do drugiego zdarzenia doszło wieczorem w miejscowości Tybory Muszyńskie. Czwórka dzieci w wieku od 10 do 15 lat przepędzała drogą krowy. Za nimi jechał opel astra. W pewnym momencie 22-letnia kobieta kierująca autem podjęła próbę wyprzedzenia zwierząt. Te wystraszyły się. Jedna z krów uderzyła w samochód. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a straty to poobijana krowa i uszkodzona karoseria opla.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę