Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 marca 2023 napisz DONOS@

Zderzenie rowerzysty i motocyklisty

Do niecodziennego wypadku doszło wczoraj wieczorem na skrzyżowaniu ulic Giełczyńskiej z Dworną. Motocyklista jadący od Starego Rynku uderzył w rowerzystę, który – jak podają policjanci - wjechał na skrzyżowanie nie ustępując pierwszeństwa przejazdu. Poważne obrażenie odnieśli obaj kierowcy. 57-letni rowerzysta – mieszkaniec Łomży - ma złamaną kość czaszki, 28-letni motocyklista – także mieszkaniec Łomży – doznał otwartego złamania ręki, złamania żebra i stłuczenia płuca. Obaj zostali przewiezieni karetkami do łomżyńskiego szpitala.

Do wypadku doszło około godziny 19.30. Siła z jaką jadący motocyklem suzuki uderzył w rowerzystę musiał być bardzo duża, bo zarówno rower jak i motocykl znajdowały się kilkadziesiąt metrów dalej. Podinsp. Andrzej Baranowski z zespołu prasowego KWP w Białymstoku podaje, że sprawcą wypadku był rowerzysta, który wjechał wprost pod nadjeżdżający motor. 28-letni motocyklista w chwili wypadku był trzeźwy, a 57-letniemu rowerzyście pobrano krew do badań na zawartość alkoholu. 

Z ustaleń policji wynika, że motocykliście, który uczestniczył w wypadku już wcześniej policjanci zabrali dowód rejestracyjny motocykla ze względy na zły stan ogumienia.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę