Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Kłamała, że zbiera na ratowanie chorego dziecka...

Policjanci zatrzymali 43-letnią mieszkankę Łomży. Kobieta zbierała pieniądze rzekomo na pomoc dla chorego na mukowiscydozę dziecka. Okazało się, że jest oszustką. Wpadła, bo jeden z mieszkańców okolicznych wsi, który wsparł „akcję dobroczynną” postanowił sprawdzić, czy faktycznie pieniądze, które przekazał trafią do potrzebującego.

Jak wyjaśnia kom. Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy łomżyńskiej policji, kobieta została zatrzymana podczas zbierania pieniędzy. Potencjalnym darczyńcom przedstawiała certyfikat jednej z fundacji, do której miały trafiać pieniądze na leczenie chorego dziecka. Okazało się jednak, że fundacja takiej akcji nie prowadziła. Teraz policjanci ustalają ile osób kobieta zdołała wprowadzić w błąd i ile pieniędzy „zarobiła” na dobroczynności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę