Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Możemy zacząć grzać w każdej chwili -

- tak twierdzi Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Łomży. Firma jest przygotowana do rozpoczęcia sezonu grzewczego, podobnie spółdzielnie mieszkaniowe. ŁSM na swojej stronie internetowej poinformowała, że wszystkie budynki w jej zasobach są już przygotowane do rozruchu centralnego ogrzewania w zbliżającym się sezonie grzewczym. Potwierdziły to komisyjne kontrole stanu technicznego węzłów cieplnych przeprowadzone wspólnie przez pracowników spółdzielni i MPEC-u. Kiedy rozpocznie się dogrzewanie mieszkań – zależy już tylko od administratora budynku - mówi prezes MPEC Marian Mielcarek.

W tym roku w zasobach Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w nowe, kompaktowe węzły cieplne wyposażono kilka budynków. Dzięki temu proces regulacji parametrów centralnego ogrzewania i ciepłej wody jest w pełni zautomatyzowany – twierdzi ŁSM.
Dodajmy, że indywidualne rozliczenia zużycia energii cieplnej za ubiegły sezon grzewczy mają dotrzeć do każdego mieszkania jeszcze przed 15 października.
Wyjątkiem są mieszkańcy budynków, gdzie zainstalowane są kolektory słoneczne – ci rozliczenia c.o. dostaną w połowie stycznia 2005 roku.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę