Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 31 stycznia 2023 napisz DONOS@

Groźny wypadek pod Śniadowem

Zablokowana droga, 7 lub 8 osób w szpitalu w tym 6-miesięczne dziecko oraz 7 samochodów uszkodzonych. To pierwszy bilans wypadku jaki zdarzył się o godzinie 21.55 na drodze 677 pomiędzy Łomżą a Ostrowią Mazowiecką, tuż przed remontowanym mostkiem w Jakaci Starej. Na stojące samochody: ciężarówkę i 3 osobowe najechały dwie inne ciężarówki. Ze wstępnych ustaleń wynika, że nie zauważyły stojących aut czekających na światłach przed remontowanym mostkiem.

Jak powiedział nam jeden z kierowców uczestniczących w zdarzeniu, już zatrzymywał się przed kolejką stojących aut i spostrzegł w lusterku jak ciężarówka pędzi. W ułamku sekundy odbił w lewo i chwilę później został uderzony przez ciężarówkę i znalazł się w rowie po przeciwnej stronie drogi. Jak mówił roztrzęsiony - to prawdopodobnie uratowało mi życie, to cud że żyję.
O cudzie mówili także inni uczestnicy, którzy z drobnymi otarciami pozostali na miejscu zdarzenia. Wśród poszkodowanych jest sześciomiesięczne niemowlę, które trafiło do łomżyńskiego szpitala. Wszyscy zgodnie narzekali na słabe oznakowanie tego remontowanego odcinka.
Najwięcej kłopotów z wyciągnięciem mieli strażacy z kierowcą ostatniej ciężarówki cysterny. Ta bowiem wbiła się w inną jadącą przed nią. Na szczęście cysterna nie przewoziła substancji niebezpiecznych.
Jak informują strażacy odblokowanie drogi może potrwać nawet do rana.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę