Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Kradli byczki, jałówki i prosięta...

Decyzją zambrowskiego sądu na trzy miesiące do tymczasowego aresztu trafiło trzech mężczyzn i jedna kobieta. Krzysztof R., Adam G., Przemysław Marcin N. i Marta N. są podejrzewani, że przez ostatnie pół roku zajmowali się włamaniami i kradzieżami. Ich łupem padały byczki, jałówki i prosięta...

Śledztwo w tej sprawie, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Zambrowie, prowadzą policjanci z Szumowa. Z ich ustaleń wynika, że zatrzymani w okresie od marca do sierpnia bieżącego roku dokonali co najmniej kilku kradzieży i kradzieży z włamaniem na terenie Szumowa, Zambrowa, Wyszomierza, Pęchratki, Rynołt i Cholew-Kołomyi. Łupem sprawców padały zwierzęta hodowlane: byczki, jałówki i prosięta, sprzęty gospodarcze takie jak piły, kosiarki i kanisty, ale także samochód i motorower. W efekcie dotychczasowego śledztwa udało się odzyskać część łupów. Do prawowitych właścicieli powróciły: byczek, jałówka, prosięta i samochód.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę