Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość na podstawie www.radio.bialystok.pl

Komenda Główna winna policjantom z podlaskiego 5 mln złotych

Policjanci z województwa podlaskiego nie otrzymali około 5 mln złotych należności, które przysługują im poza wynagrodzeniem za służbę. Zaległości dotyczą tylko tego roku. Nie wypłacono ich z powodu braku pieniędzy, które powinny wpłynąć z Komendy Głównej Policji.

Zaległe wypłaty dotyczą dodatków na dojazdy do pracy i dopłat do wypoczynku. Są to także równoważniki opłat za mieszkanie przy braku lokalu dla policjantów pełniących służbę poza miejscem zamieszkania i refundacja części kosztów remontu mieszkania. Pieniądze na pokrycie tych należności pochodzą ze Skarbu Państwa, ale do komend wojewódzkich przesyła je Ministerstwo Finansów przez Komendę Główna Policji.

Dzisiejszy "Dziennik" podaje, że długi państwa wobec policjantów w kraju przekroczyły już 100 mln złotych.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę