Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Szeptel poszkodowany... trzęsieniem ziemi

Wbrew wcześniejszych zapowiedziom, trzęsienie ziemi jakie nawiedziło region północno-wschodniej Polski wyrządziło szkody w Łomży. Ucierpiały łącza światłowodowe firmy telekomunikacyjnej Szeptel. Awaria spowodowała przerwę w działaniu linii telefonicznych i dostępie do internetu, usługach świadczonych przez tą spółkę. Potwierdza to biuro prasowe Szeptel S.A. Firma w ramach zadośćuczynienia ma zamiar zmiejszyć rachunki o czas braku dostępu do świadczonych usług - o 1/30 rachunku. To mniej więcej 30 gr na 10 złotych.

Przypomnijmy, epicentrum trzęsienia ziemi, do którego doszło we wtorek, znajdowało sie niedaleko Kaliningradu. Z miast w Polsce najbardziej ucierpiały Suwałki. Służby ratownicze odebrały do tej pory 18 zgłoszeń dotyczących pęknietych ścian w budynkach. Ucierpiał również tamtejszy szpital.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę