Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 14 czerwca 2021 napisz DONOS@
wiadomość na podstawie www.radio.bialystok.pl

Droga do szkoły może być niebezpieczna

Ośmioletnia dziewczynka wbiegła pod samochód. Do wypadku doszło dziś rano, około godziny ósmej, w miejscowości Kownaty w gminie Piątnica. Dziewczynka z raną szarpaną łydki trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło poza terenem zabudowanym, w miejscu, gdzie nie było przejścia dla pieszych. Z policyjnych ustaleń wynika, że dziewczynka wbiegła wprost pod samochód. Kierowca praktycznie nie miał szansy na ominięcie dziecka. 

Policjanci apelują do rodziców o to, żeby zwracali większą uwagę na dzieci, które idą do szkoły i z niej wracają. Proszą, żeby rozmawiać z dziećmi o tym, jak prawidłowo poruszać się po ulicach i chodnikach, a jeżeli to możliwe, odprowadzać najmłodsze dzieci do szkoły

210521023159.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę