Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 17 października 2021 napisz DONOS@

Miejskie Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Łomży

Rowery, skuter, zestaw multimedialny, sprawnościowy tor przeszkód i materiały edukacyjne pomocne w prowadzeniu zajęć z „wychowania komunikacyjnego” znalazły się na wyposażeniu pierwszego w Łomży Miejskiego Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Otwarto je w Publicznym Gimnazjum nr 2, przy ulicy Niemcewicza. Od czterech lata takie Centra wspólnie z samorządowcami w całym regionie zakłada Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Łomży. WORD płaci za wyposażenie, a samorząd zapewnia nauczyciela, że odpowiednio wykwalifikowana osoba, będzie tu uczyła najmłodszych prawidłowego zachowania się na drodze.

Do tej pory w regionie uruchomiono już 15 takich placówek. To miejsca gdzie młodzież może podnosić kwalifikacje w zakresie ruchu drogowego, zdobywać karty rowerowe i uczyć się odpowiedniego zachowania na drodze.

210819083017.gif
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę