Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Osoby, które wręczały łapówki, mogą uniknąć kary

W Prokuraturze Okręgowej w Białymstoku toczy się śledztwo w sprawie korupcji podczas rozgrywek I grupy III ligi piłkarskiej w sezonie 2007/2008. Osoby, które w tym czasie próbowały wpłynąć na wynik zawodów wręczając łapówkę lub obiecując jakąś korzyść, mogą uniknąć kary.

Jeżeli łapówka została przyjęta, osoba która ją dała może uniknąć kary przyznając się do przekupstwa. Trzeba to jednak zrobić zanim prokuratura sama się o nim dowie.

Z białostocką prokuraturą można skontaktować się w sprawie korupcji w III lidze pod numerami telefonów: (085) 748 71 14 lub (085) 748 71 10.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę