Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 06 lutego 2023 napisz DONOS@

Schowali jeepa, grozi im pięć lat

W „dziupli” pod Nowogrodem policjanci odnaleźli skradzionego w Łomży jeepa. Zatrzymano dwóch mężczyzn podejrzanych o paserkę. 24 i 25-latek – mieszkańcy jednej z okolicznych wsi, za pomoc w ukryciu skradzionego samochodu wartego 75 tys. złotych mogą nawet pięć lat spędzić w więzieniu. Policjanci na razie nie informują o złodzieju, który skradł samochód z osiedlowego parkingu na Górce Zawadzkiej.

Do kradzieży jeepa doszło nocą 14 sierpnia. Intensywna praca kryminalnych doprowadziła ich do tzw. „dziupli” na jednej z posesji we wsi pod Nowogrodem. To właśnie tam znaleziono wartego 75 tys. zł. jeepa. „Przy okazji” policjanci zatrzymali także dwóch paserów, którzy ukrywali samochód. 24 i 25-latek za swoje czyny odpowiedzą przed sądem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę