Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 marca 2023 napisz DONOS@

Szczęście w nieszczęściu

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Sześciolatek wypadł z jadącego ciągnika rolniczego wprost pod koła pojazdu. Na szczęście skończyło się tylko na pęknięciu kości miednicy. Malec trafił do szpitala.

Do tragedii doszło na jednej z kolneńskich posesji. Wczoraj po południu malec wsiadł do traktora, którym kierował jego 57-letni ojciec. Podczas jazdy w pewnym momencie otworzyły się drzwi pojazdu, a chłopiec wypadł i zsunął się z błotnika na ziemię.

Kolneńska policja apeluje o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa podczas prac w polu i obejściu gospodarskim! Chrońmy nasze domy i rodziny przed nieszczęściem, zanim będzie za późno. Zróbmy wszystko, aby tegoroczne żniwa upłynęły bez wypadków i tragedii. Ich ofiarami, co roku stają się także dzieci. Najczęściej z winy dorosłych - ich braku wyobraźni i odpowiedzialności, ale też pośpiechu, nieuwagi i zmęczenia. Nie narażajmy naszych dzieci na kalectwo, zapewnijmy najmłodszym opiekę, postarajmy się, by wszystkie dzieci, całe i zdrowe, wróciły po wakacjach do szkoły.

źródło – oficer prasowy KPP w Kolnie


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę