Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Zaginęła i znalazła się...

Mała dziewczynka, która dziś zgubiła się w Łomży jest już z rodziną. W odnalezieniu opiekunów pomogli policjanci. Jak podkreśla Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy KMP w Łomży, dziewczynce nic się nie stało.

Rano, w pobliżu sklepów przy ul. Wyszyńskiego zauważono błąkającą się małą dziewczynkę. Tyła wystraszona i bez opieki. Na miejsce wezwano policjantów...
- Dziewczynka miała około trzech lat. Powoli, uspokajając się, powiedziała policjantom opowiedziała jak to się stało, że została bez opieki – relacjonuje Dąbrowski.
Okazało się, że wyszła z babcią na zakupy i jakoś babcia jej zginęła z oczu więc zaczęła jej szukać i tak sama się zgubiła. Policjanci szybko odnaleźli także poszukująca dziecka babcię i cała sytuacja znalazła szczęśliwy koniec...

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę