Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Ciemne miody z Łomży najlepsze

Główne zdjęcie
Podbieranie miodu

Dwóch łomżyńskich pszczelarzy zostało nagrodzonych podczas odbywającej się w weekend w Tykocinie Podlaskiej Biesiady Miodowej. W kategorii miodów ciemnych złoty medal zdobył Robert Łapiński, a srebrny medal Wiesław Grzymała – obaj z Łomży.

Była to już X – jubileuszowa Biesiada Miodowa. Konkursowe jury dopuściło do oceny miody z 18 pasiek, w których powstają one w ekologiczny, a nie przemysłowy sposób. Po analizie badań laboratoryjnych i testach organoleptycznych, za najlepszy miód w kategorii miodów ciemnych uznano wielokwiatowy z pasieki Roberta Łapińskiego z Łomży. W tej samej kategorii drugie miejsce za miód gryczany zajął inny mieszkaniec Łomży – Wiesław Grzymała (nota bene przewodniczący Rady Miasta Łomża).

W kategorii miodów jasnych najwyżej oceniono miód wielokwiatowy, pochodzący z pasieki Wojciecha Zajkowskiego z Sokółki.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę